Autók » Citroën » C-Crosser (2007)

C-Crosser 2.2 HDI

Isten csapása

Kerestem egy olyan autót, ami elég nagy a családnak, lehet vele gangolni a telekre, és megállja a helyét autópályán is.
Betértem az M5-Centerbe, nézegettük a szalonban, mindenkinek nagyon tetszett a családban, csak az ára nem stimmelt, visszagondolva belátom jobban jártunk, volna egy új darabbal, viszont hagytuk magunkat rábeszélni egy használt példányra, amit állítólag az importőr használt. Ekkor volt benne 25ezer kilométer és masszív dohányszag, amit igencsak nehezen lehetett eltüntetni de lassacskán sikerült, átvétel után már másnap hibát jelzett a légzsák, visszavittük hiba törlése mondták, csak frissítés kellett, jó mi elhiszünk mindent, kéthetente jelentkezik a hiba, hol jelez, hol meg nem. Olyan két hónapi használat után az ablaktörlő kezdett rakoncátlankodni, hol bekapcsolt, hol meg egy istennek sem, kicserélték garanciában, természetes a csereautó igényünk hamar semmivé vált mikor egy kívül belül koszos, C1-est húztak elő valahonnan az udvar mélyéről, köszöntük inkább nem kértük, le sem álltunk vitatkozni egyszerűen reménytelennek láttuk, ekkor sikerült megfogalmaznunk magunkban, hogy keresnünk kell egy másik szervizt. Tapasztalatunk szerint addig sikerült minket ügyfélként kezelni, amíg át nem utaltuk az autó vételárát, mielőtt megvettük megtudtuk, hogy a Citroen Hun. Az isten és mi csak hálát adhatunk neki, hogy az importőr kereskedésébe vetett a sors, persze a garanciális problémák sokasodásával kozmikus távolságokba kerül az importőr és a garancia ügyintézése.

- légzsákok-folyamatos hiba
- kormánykapcsoló
- audio berendezés
- befecskendezés

Citroen M5 Center, á hagyjuk.........

Citroen Wendom eddig korrektek

Fenntartási költség (1) Évjárat 2007
Előző autója? Mondeo Következő autója? Mondeo
Verdikt (2.4/10)

Citroën C-Crosser 2007 (2007)