A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Citroën » Berlingo (1996-2007)

Berlingo 1,9D 

Az ítélet értékelése
5,0(1 db)

A megtestesült h?ség

Szöveges ítélet

Megbízhatóbb barátom sose legyen.

1,9D, 70 ló, hát lomhácska, de messze nem annyira, mint ez a 70 lóból következne! Ezen segítettem egy teljesítményfokozó "V6" felirattal a fenekére. A következ? szervíz alkalmával az egész Citroen banda fetrengve röhögött ezen. Volt, aki megkérdezte, hogy "és téééllleg?". Hát hogyne.

A kötelez? szervízeknél cserélték rajta azokat az alkatrészeket, amelyeket ezen alkalmakkor kötelez? jelleggel cserélnek. Plusszban volt izzitógyertya-csere, semmi más.

A végtelenségig megbízható autó, ipari szemlélettel csinálták, ez bevált motor, stabil kasztnival. Embertelen a raktere (az enyém két személyes), egyszer aludtam is benne. Vastagsági gyalugépet röhögve elnyel. Nagy tömeggel is kiszámítható.

Az autó magas építés?, ezt tudomásul kell venni. Aki erre figyel, annak számára egy végletekig jóindulatú autó áll majd rendelkezésre.

Hihetetlen, de nem véletlenül ez a motor és ez a váltó van ebben az autóban. Ügyesen kell váltogatni, ekkor a 120-as utazótempó el?zgetve gond nélkül tartható.

Összességében ezt az autót arra kell használni, amire tervezték. Ekkor h?séges, megbízható, igénytelen. Kényelmes, kicsit teherautós üléspozícióból vezethet?, kézre áll minden.

Ha a Berlingoba beletennék az új 2 literes, 138 lovas HDi-t, kicsit merevítenének a rugózáson...

Hibalista

- Izzítógyertyák 135 ezernél
-
- Semmi más, csak a szokásosak (olajcsere, izzók, ablaktörl? lapát)

Ide hordtam szervizbe

Értékelése:

Képek az autómról

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Kényelem (7) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (3) Km vásárláskor 85000
Megbízhatóság (10) Vezetett km 40000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 6 l
Előző autója? Xsara Következő autója? Citroen C5
Ennyire szerette (8) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.3/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Citroën Berlingo 1996 (1996 - 2007)

További ítéletek (155 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)