Autók » Chevrolet Usa » Camaro (2009)

Camaro V6 VVTi 3.6L 336PS

En sajnos

haaat, biztos jo auto de hogy az enyem egy rakas ocskavas volt az biztos. Arveresen vette a batyam es o passzolta at nekem, 20.000 merfold volt benne, RS kiadas, negy kipufogo + bentrol lehetett allitani a hangot, sport modban uvoltott, messzirol lehetett hallani ha forgattam es ugye forgattam mert az a v6 3.6-os motor a valtozo szelepvezerlessel egy nagy ajandek az elettol: en olyan jo motort meg nem lattam. ( irtam mar Nepiteletet 2014 ben a mustangomrol meg az AMG55 mercimrol szoval volt par jo kocsim de ennek a motorja MEGLEPOEN jo )

szoval:

a bajok ott kezdodtek hogy mentem lehuzott ablakokkal es leesett a tetokarpit. Bementem a szervizbe,azt mondtak azert esett le mert lehuzott ablakkal ha gyorsan megyek a legorveny letepi. ( azt hittem rosszul hallok ) egy het, megcsinaltak. Utanna az anyosulesnel az ablakot sosem engedtem le es ha bent ult szivem valasztottja akkor fejletepes terhe mellett nem piszkalhatta az ablakot. Egyutt lehet elni a problemaval, de nem akkor ha vettel egy ilyen kocsit - azert IS kellett nekem ez a kocsi mert kb huszonot eve otthon Magyarorszagon volt egy fekete mantam es az OPEL ugye ami akkor a GM resze volt, a Chevy is GM...szoval eros hunyoritassal ez egy manta utod. ( tudom nem de legyen az, oke? )

aztan egyik este ki akarom nyitni az ajtot mint egy barki mas de csak ket centire nyilott ki kb es ott megakadt: kiderult leesett az ajtokarpit. ( atmaszni az anyosuleskor foci utan par sorrel az arcban nem egyszeru... ) SZERVIZ: rosszul terveztek, keves a muanyag patent ami fogja a karpitot ( muanyag amugy ) az ujabb mar nem ilyen, az ajtora furtak par lukat es feltettek egy ujabb karpitot. Eletem parja szolt kb egy honap mulva hogy a szine mas arnyalatu: ferfiember csak egy feketet ismer a nok meg otvenet.... leesett fel ev mulva. Szerviz: tul hosszu az ajto azert van ez, meg lehet hogy en csapkodom.... megcsinaltak, szerintem raragasztottak a karpitot az ajtora ( kitellik toluk... ) de akkor mar a masodik valto volt benne szoval nem erdekelt ugyis eladom.

Valto: az egy szep gyanutlan reggel elkezdte nem bevenni a "felso sort". CSak ugy. Tow truck elvitte a szervizbe, van masik kocsim ( KIA SOUL elektromos ) nem gond, hazamentem magyarba harom hetre ugyis, visszajovok: kesz van. Ragyogo. Hazamentem, masnap nem tudtam kiallni a garazsbol - tow truck jott erte, elvitte, egy honap mulva: kicsereltek az egesz valtot, minden oke. Minden oke is volt par napig, tunet ugyan az. Van itt egy torveny: ha 90 napig van az auto szervizben akkor "lemon law" jon ami azt jelenti hogy ki kell fizessek az autot: mivel en mar suroltam a 90 napot ezert nem kockaztattak: tettek bele egy TENYLEG valodi valtot, es en sem kockaztattam es eladtam a kocsit es vettem egy 10 honapos Jeep Cherokeet.

MIlyen volt osszesen? Hat, en kifogtam, de HA nem romlott volna el akkor ez egy nagyon jo auto. A motor benne egy koronaekszer: ki lehet forgatni a vilagbol, 336 loero, kevesebb mint a v8 de ez rugalmasabb, "jobban kenhezto" motor, es itt nem szamit de otthon igen: ahhoz kepest keveset eszik. INkabb ez mint a v8 - tudom, a v8 az v8, de ez muszakilag fejlettebb, kifinomultabb motor. A 6sebesseges kezi valto passzol hozza, a fordulatesesek ponto el vannak talalva, nem palyaztam vele de ezzel kellett volna nem a merevhidas Mustanggal - apropo mustang: volt mind2: ez osszesegeben jobb auto mint egy mustang. A HUD ( head up display ) nincs jobb mint amit a GM rak az autoiba, ( jobb mint a nemeteke is, tapasztalat ) a menurendszer egyszeru. Az auto "amerikai", amennyiben a francia valto, mexicoi osszeszereles es a kanadaban gyartott motor az, igazabol ez egy jo auto HA KIFOGSZ EGY JOT BELOLE!!!

- valtot csereltek (!!)meg leesett a tetokarpit meg a sofor-ajto burkolat ( tervezesi hiba, furtak ra meg harom extra lukat tobb muanyag patentnek

Chevrolet Tracy

Fenntartási költség (2) Évjárat 2017
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 20000
Előző autója? F-250 (2009) V8 5.4L Következő autója? Cherokee
Verdikt (3.4/10)

Chevrolet Usa Camaro 2009 (2010)