Autók » Chevrolet Korea » Tacuma (2004-2008)

Tacuma 1.6 Elite

Családunk nagy kedvence

Mi egy LADÁ-ból ültünk át két kamaszodó gyerekkel, nekünk a helykinálat egyszerüen pazar. Az is az igazsághoz tartozik, hogy én 195 cm magas vagyok és így már sok autó egyszerűen nem is felel meg a méreténél fogva. Szintén az autó mellett szól, hogy ezzel le lehet menni akár az épített útról is és nem kell félni attól, hogy az út végén majd kosárban kell hazavinni. A kereskedőről is csak jót tudok mondani, hiszen itt embernek, partnernek tekintettek bennünket nem úgy mint más márkák kereskedéseiben.Végül is az autóval meg vagyunk elégedve, szereti az egész család és mindenki azt mondja, hogy a következő autó is CHEVROLET lesz, ha lehet akkor esetleg egy újabb Tacuma.

- Igazából nem romlott el semmi, kezdetben volt egy pici olajszivárgás, de a márkaszervízbenn ezt gyorsan elhárították.

CHEVROLET PAP AUTÓHÁZ EGER MÁTYÁS KIRÁLY U.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2006
Előző autója? 2103 Következő autója? CHEVROLET
Verdikt (8.6/10)

Chevrolet Korea Tacuma 2004 (2004 - 2007)