Autók » Chevrolet Korea » Orlando (2010)

Orlando 1.8LT+

Családbarát

Akkor vettük amikor alig adtak el itthon új autót ezért jó áron jutottunk hozzá, és pont akkor amikor elegem lett a rengeteg pénz elköltéséből a használtautókra. Gondoltunk egy merészet és megvettük életünk első ÚJ autóját szalonból!! Nagy dolog volt nekünk, de jól döntöttünk.3+2év garancia,1.8-as szívó benzines Opel származék motor, megbízható technika, hasznos extrák, divatos modern külső, és rengeteg hely belül. Gyorsan megszerette a család, mert ugyan csak két gyerekülés fér el egymás mellett a középső sorban, da ha nagyszűlők is jönnek velünk akkor a gyerekek beülhetnek leghátulra a felnőttek pedig kényelmesen elférnek a második sorban. Feleségem is imádja vezetni bár nem egy "Anya taxi" stílusú autó. Csomagtartója meglepően nagy ha a két leghátsó ülés a padlóba van süllyesztve, ha viszont ki vannak nyitva akkor csak jelképes méretű. Nekünk két kisgyerekkel soha nem volt probléma a pakolás akár belföldre, akár külföldre mentünk nyaralni vele.
A motorja néha lehetne kicsit fickósabb mert klímával, megpakolva nem túl virgonc, de az ember családdal úgysem versenyez, normál tempóhoz pedig bőven elég az ereje. Viszont teljesen megbízhatóan teszi a dolgát, főleg helyben(óvoda,iskola,munkahely)használva, de hosszú úton is kiváló családi autó, minden féle modern dízel betegségek nélkül. Nagyon stabil az úton nagyobb tempónál is és nagyon jó a fék is rajta. Kicsit hiányzik nekem a teljes értékű pótkerék belőle, mert alapban csak defektjavító járt hozzá,de a helye megvan a pótkeréktartónak, legfeljebb majd szerzek hozzá aztán felszerelem utólag. Fogyasztása teljesen elviselhető,8-9 liter közt változik, de hát van tömege is és homlokfelülete is bőven. Mi nagyon szeretjük, remélem még sokáig megmarad, mert kinőni biztos nem fogjuk!
Kár, hogy nálunk már nem lehet kapni újonnan....

- Garanciális visszahívás keretén belül féltengelyt, de azon kívűl csak a szűrőket,olajat.

Márkaszerviz.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2013
Előző autója? Vectra Következő autója?
Verdikt (9.2/10)

Chevrolet Korea Orlando 2010 (2011)