Autók » Chevrolet Korea » Matiz (2004-2010)

Matiz 0,8

Türelmesautós

A kisautó a hibák ellenére remekül működik .Nagyon szeretjük!

- Tankolások után a szervíz lámpa 80-100km-ként világítani kezdett. Ezt megcsinálta egy év alatt hatszor.Kicserérték:barometrikus nyomás érzékelőt,lamdaszondát,vezérlő egység újra konfigurálása,többszöri reszetálás,üzemanyag ellátórenszerhez tartozó érzékelő eszközöket.Folyamatosan 171,172 -es hiba kódokat jelzett. Ez az üzenet a túldusitást jelentette. Végül kicserélték mind a három injektort, és most úgy néz ki mintha pozitív eredmény született.

Alfa chevrolet Szeged

Fenntartási költség (6) Évjárat 2004