Autók » Chevrolet Korea » Kalos (2004-2008)

Kalos 1,2

Számomra a tökéletes

Rendszeresen olvasom a kalos fórumot és minduntalan elcsodálkozom azokon a történeteken/jó-rossz/amelyeket autóstársaim írogatnak.1976 óta vezetek folyamatosan,a nyolcadik autót nyüstölöm/keletit-nyugatit/de ilyen kevés hiba egyiknél sem volt,pedig az autó szolgál engem és nem fordítva.Mint minden eddigi gépemet úgy ezt is magam szervizelem és javítom ha szükséges.A sebváltóbovden gumiszilentje ment tönkre 2x.Először gyárit tettem bele de kb 1év után megadta magát,a második saját gyártmány,műgumiból esztergáltam.Második éve hibátlanul működik.Fogyasztása lehetne kevesebb is de még elfogadható,vegyes használattal klímával 7,5/100km.Futóműve elég feszes,az éles kanyarokban ez nagyon pozitív,az oldalszélre kicsit érzékeny a magas kaszni miatt.Az utastér egyszerű de kényelmes,minden kéznél van és könnyen kezelhető.A szilent és a két hónapos akksi kivételével minden eredeti rajta.Valószínűleg megtartom az idők végezetéig.

- váltóbovden gumiszilent2x,fényszóró magasságállító kontrollizzó

sajátmagam

Fenntartási költség (9) Évjárat 2004
Előző autója? Sharade sedan 1.3glx Következő autója? EZ MARAD
Verdikt (7.1/10)

Chevrolet Korea Kalos 2004 (2004 - 2006)