Autók » Cadillac » Sts (2004)

Sts sls 4.6 i v8

A birodalom visszavág GM módra

Kezdjük. Városban jól nézd meg hogy hova parkolsz,mert szép hosszú eleje van. Európai autót megszégyenítő benne a csend. Nagyon megy.Jó nagy a csomagtere, feküdtem benne(bezártak).
Komolyan: ha felszabadulsz az autópályára,irgalmatlan hogy mennyire vezetőcentrikus,kiszolgáló,segítőkész elektronikával látták el.Az autó imád levelezni,ha bármilyen problémája van a müszerfalra kiírja szépen angolul.Ügyesebb tulajdonostársaim bele tudnak menni a hibakódtáblázatába, amit úgyszintén müszeres diagnosztika nélkül le tudunk olvasni, majd a hibakódot megkeressük a gépkönyvében,ez azért jó,mert a profi szerelők nem tudnak lehúzni bennünket.
Vezetés: Yenki érzés semmihez nem fogható, autómataváltó fokoztmentesen vált ez nagyon über. az ülések piszok jól állíthatóak, Írdatlan mikor tövig nyomod a gázpedált visszavált akár másodikba,ha kell és elszabadul a pokol. az enyémhez egy kicsit hozzányultak többet nyújt a motor. pl S8 audi rémálma szoktam lenni. szerintem 1 caddy nincs kérdőjel. Légy férfi végy 1-et. Hello. Ja fronthajtású.

- benzinszivattyúmotor más nem

haversrác