A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » BMW » X5 (2007-2013)

X5 3.0tsd 

Az ítélet értékelése
2,5(2 db)

A nagy csalódás

Szöveges ítélet

Bele voltam szeretbve ebbe az autóba.Korábban Audi A8-ast vezettem,de a hétvégi telek miatt akartam egy terepjárót amely napi használatban is megállja a helyét.Mikor átvettem első csalódásom a műszerfal primitivsége volt.Az Audinál kifinomult művészi belső alkotások voltak az autóba épitve amik müködtek is.Itt sok elektronikus probléma is megkeseritette az életem.Vezetni nagyon jó volt szerettem.A fogyasztását sokaltam,de gondoltam egy ekkora autótól ez nem olyan nagy teljesitmény.A motorja jó volt gyorsult iszonyatos nyomatéka volt és folyamatosan viszketett a talpam a gázpedál felett.A helykínálat kiváló a bör amit választottam élőben nem tetszett annyira,egyszerűen bocsánat a kifejezésért,de a BMW-k zömét "prosztó autónak" látom és nekem sem sikerült ebböl kitörnöm.
Ami nálam bedobta a kulcsot,hogy 20 centi hóban elkaparta magát és nem ment fel a hegyre ahová az A8-asom simán felment mint a tank.A BMW-nek csak a presztizse nagy,de sem megbízhatóságban sem dizájnban nem üti meg a mércét.Csalódtam belejátszik a sok hibajelenség.nagyon zavar,hogy akinek BMW-je van az szinte mind kopasz köcsög tetoválva műbarátnővel az oldalán.Nem kellett tovább ez az autó,mert nem tudtam arra használni amire szántam és számtalan műszaki hiba apró bosszantó hivajelenség azt szürte le bennem,hogy van mit tanulniuk m ég a Mercedestől,az Auditól,de még a Hyundaitól is.Most egy hyundai IX35-tel járok és lekörözi a BMW.met amit azóta eladtam.

Hibalista

- Motorvezérlő elektronika kétszer a legnagyobb fagyban.Az ESP szinte soha nem müködött rajta rendesen világitott a lámpája.Nyáron a klimája gondolt egyet és fél órára 1 órára kikaopcsolta magát,szerviz nem tudta megcsinálni.Jobb első gömbfejek és szilentek kétszer cserélve.

Ide hordtam szervizbe

Polár Center IX.ker.

Értékelése: 1

Képek az autómról

Fenntartási költség (3) Évjárat 2008
Kényelem (4) Használati időtartam 3 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (2) Vezetett km 67400
Szerviztapasztalat (4) Átlagfogyasztás 14 l
Előző autója? A8 4.2quattro Következő autója? ix35
Ennyire szerette (3) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (3.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

BMW X5 2007 (2007)

További ítéletek (18 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)