A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » BMW » 6 (2003-2011)

6 M6 

Az ítélet értékelése
4,5(4 db)

Zabolázott ribanc

Szöveges ítélet

Mindig erre az autóra vágytam, ezek szerint valahol van egy kis rokonlélek a Winklerrel, minden esetre nagyon tetszik. A megbízhatósága szerintem jó, van olyan barátom, aki már több, mint egy éve ugyanilyennel jár, neki és nekem sem volt még problémám vele. Nagyon megy. Ez egyszerűen szavakkal nem visszaadható. Viszont negatív tapasztalat, hogy az utolsó benzinkútnál is olyan érzésem van, hogy nagyon utálnak/irigyelnek, bár volt erre vonatkozó infóm mástól, de nem hittem volna. Az i-drive barátkozást igényel, néhány nap alatt viszont nagyon meg lehet szokni, én hasonlót nem próbáltam eddig, nincs összehasonlítási alapom, de nekem nincs vele problémám. A váltó meg egy remek. Az biztos, hogy kikapcsolt elektronika nelkül habozás nélkül gyilkolna, de külön kiemelném, hogy az M gomb megnyomásáig nagyon is féken vannak tartva a lóerők.

A fentieket közel 1,5 év után kiegészítve: továbbra is hibátlan a működés, az viszont biztos, hogy csak a német szerviz a szerviz, a többiek csak próbálkoznak. Ráadásul németországban majdnem minden BMW-vel kapcsolatos dolog olcsóbb is. Részt vettem különböző vezetési tréningeken a BMW-nél, csak ajánlani tudom mindenkinek. A tréningeknek meg a nagy fokú összeszokottságnak hála kikapcsolt menetstabilizálóval sem ölne már meg. Legalábbis remélem :-).

És itt kezdődnek az igazi élvezetek. Először is a hülyegyerek változata a DSC-nek (MDM) lehetővé teszi, hogy szinte bárki drifteljen, kilinccsel előre kanyarodjon meg nagyot autózzon úgy általában a gépjárművel alapvető képességek birtokában persze, de semmi külön tudás nem kell hozzá. Az elektronika szinte minden helyzetet felismer, csak meg kell tanulni kicsit forszírozni a dolgokat és a gép leköveti az akaratod. Egészen elképesztő.

Másrészt a gyakorlati használhatósága messze túlmegy a szokásos sportautókon: a gép iszonyú stabil, és biztonságos. Nem számt, havas úton vagy csak úgy általában hosszabb távon mész vele, tökéletes társ a mindennapokban is, egyedül városi használatra nem jó, de ez is inkább csak a fogyasztása miatt van. Dugóban minden esetre az összes élvezeti értékét elveszti minden autó, ez is.

Összességében én továbbra is nagyon elégedett vagyok vele és komoly a dilemma, mit vegyek ezután. Porsche Panamera esetleg más?

Hibalista

- lassan 3 éves de eddig semmi, mivel közel van a földhöz, az első kerekek előtti légterelő extrém sérülékeny, ráadásul anyagában puha, mit a vaj. Na ez az elem volt cserélve 3x, alkalmanként kb 25e

Ide hordtam szervizbe

Wallis Pest

Értékelése: 9

Másik szerelő értékelése

BMW Rheinfelden

Értékelése: 10

Képek az autómról

Fenntartási költség (5) Évjárat 2006
Kényelem (10) Használati időtartam 3 év
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 56000
Szerviztapasztalat (6) Átlagfogyasztás 15 l
Előző autója? 330xi Következő autója? ???
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.4/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

BMW 6 2003 (2004)

További ítéletek (19 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)