Autók » BMW » 3 (1998-2005)

3 2.2

Túlértékelt köszvényes puttonyos kenguru

A motor az tényleg húzós, klassz hangja van és jól is megy, viszont vedel, mint az állat. Az automata sebváltó országúton használhatatlan, háromszor meghalsz el?zés közben, míg visszavált. A sport fokozat már jobb, de az igazi a triptronic - vagy mijafene. Kifejezetten idegesít a pillanatnyi fogyasztást mér? mutató. Függetelenül hogyan nyomom, többet van a 20 literes értéken mint másutt és kikapcsolni sem lehet. A másik gáz a f?tés. Három értéke van. Vagy ablak, vagy láb, vagy a pofádba fújja azt, amit. Olyan nincs, hogy ablak ÉS pofa, vagy ÉS láb. Borzasztó. Télen, amikor kinn mínuszok vannak, de süt a nap, lehetetlenség beállítani. Vagy megrohadsz a h?ségt?l, vagy megfagysz. A hátsó ablakról már írtam. Egyszer esküszöm betöröm, annyira idegesít?. Mész a városban, kinn mínusz tíz és egy kátyún átmenve kinyílik az ablak, elkezd világyítani a m?szerfali ikon a képedbe, plusz hátul felgyullad két lámpa, ami miatt nem lehet este hátra jól látni. Mivel a hiba akor jön el?, amikor ? akar, így nem reprodukálható és a szervízben meg hülyének néznek, azt mondják nem csukom be rendesen. Csesszék meg, két diplomám van, és a nevemben még Dr. is szerepel, tehát egy ablakot tán csak be tudok csukni? Hogy mondhatnak ilyet?

- Eszi az olajat. Mivel az ablakspriccel?vel együtt a fényszórómosó is beindul, hetente kell ablakmosót tölteni. Állandóan és spontán kinyílik a kombi hátsó ablaka és emiatt már többször lemerült az aksi, ugyanis egy lekapcsolhatatlan lámpa is ég, ha nyitva. Valahol elt?nik bel?le a h?t?folyadék. A kitört helyébe betett új els? szélvéd? berezonál 160-nál és olyan hangos, hogy nem lehet t?le megmaradni.

Wallis Pest

Fenntartási költség (3) Évjárat 2003
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 42000
Előző autója? 166 Következő autója? Mazda MX 5, vagy Tuareg
Verdikt (4.2/10)

BMW 3 (E46) 1998 (2005 - 2005)