Autók » BMW » 3 (E46) (1998-2005)

3 (E46) 330cd

A FEDÉL NÉLKÜLI NYOMATÉK

A 3.0 Mazda tribute után gondolkoztam valami hasonló nagytestű USA feelingben. Cheroke vagy Jeep wrangler volt a tervben.
A véletlen azonban azt hozta hogy egy ismerősöm megkért hogy segítsek neki eladni a BMW cabrióját. Megbeszéltük hogy elmegyek lefotózom és körbe kérdezek a barátaim között (….persze beleszerettem)
Ők 6 éve vették és 20ezer km-t mentek vele ezalatt. A BMW szerelőjükön keresztül jutottak hozzá és kiderült hogy ez az autó minden alkalommal a szerelő ügyfélkörében cserélt gazdát.
Immáron 14 éve minden tulaj csak hozzájuk hordta szervízbe.
Én persze nagy benzin pártiként a (másik autóm egy w124ce 320) mosolyogtam a dízel cabrió létezésén, de amint kipróbáltam és megéreztem a cabrio feelinget ezzel a nyomatékkal… hát szerelem lett belőle.
A szervízcsapatot imádom. A maximalizmus mintája ahogyan dolgoznak. Komoly szabályrendszerűkbe nagyon örülök hogy az autó náluk töltött múltja miatt beférhettem.
Sajnálom hogy idáig nem vettem BMW-t de biztosan a követkeő autóm is ez a márka marad. Bár azt hiszem ezzel a cabrioval jó sokáig fogok mosolyogva cruisolni.

- Fékek kompletten,motorolaj, váltó olaj, fékfolyadék csere, hardy kompletten, izzitógyertyák izzitorelék kompletten, ami közeleg az pedig kuplung és kettőstömegű egyszerre.

G&G

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző autója? Tribute 3.0 Következő autója? M2 vagy m3
Verdikt (9.2/10)

BMW 3 (E46) 1998 (2005 - 2005)