Autók » Austin » Mini (1967-2000)

Mini 1.3.i

The Italian job

Már nagyon régen vágytam erre az autóra, de mindenki megpróbált lebeszélni róla. Túl öreg, nem biztonságos...!
Bevallom amíg utána nem néztem én sem tudtam, hogy egészen 1999-ig gyártották ezt a modellt. Előtte egy Renault Twingot használtam, hát a francia modelleket inkább hagyjuk...
7 hónapja sikerült rátalálnom a megfelelőnek tűnő Minire egy nagyon kedves családnál. Megtekintettük szuper volt, Németországból hozták, a szerelő el volt ájulva a motortól minden a helyén, karbantartva stb. Halkan megjegyzen mélyen áron alul vásároltuk meg, szerintem a volt tulajok nem nagyon voltak tisztában a márka árfekvésével.
Összegezve nagyon jól jártam vele, gyönyörű, megbízható, kiváló állapotban van, nagyon megy és soha nem ülnék vissza a Twingóba!!!!!!!! A párom is imádja, nagyon vigyázunk rá, amíg gyermekem nem születik biztos ezt a kis ördögöt fogom használni, de ha megtehetem utána is megtartom:))))

- benzin úszó

Mi szereljük.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1996
Előző autója? Twingo Következő autója? Mini csak újabb(2000 utáni)
Verdikt (8.9/10)

Austin Mini 1967