Autók » Audi » V8 (1988-1994)

V8 4.2 Automata

nagyon lángos

Talán a sors fintora :) amikor elkészül az egyik V8, felbukkan ez a szépség :) nem akartam még egy pénztemetőt, de a ritkaságára való tekintettel,muszáj voltam lecsapni rá :)
1993 és 2006 között a Magyar kormány flottáját ékesítette, talán ez volt az első Audi az állományban :)
Minden jóval ellátva, Wollcord belső, ami akkoriban a börnél is drágább extrának számított, Siglachrom üvegezés, álló fütés, elektromos első, és hátsó ülések, Bose hangrendszer cd cserélővel, telefon a könyöktámaszban, láb támasz hátul, és fejpárnák a fejtámaszhoz,
Állapotát szépen megőrizték, 3-4 karosszéria elem fényezésre szorul, és pár apróságot meg kell csinálni még rajta, de nem vészes :)
Az első dolog amit cserélni kellett, az természetesen az akksi volt, az osztott elektromos ülésnek köszönhetően egy élmény cserélni, pláne ha még soha nem csinált ilyet az ember :) egy évet állt egy szerviz parkolójában, de így is pöccre indult, sajna a sebességeket nem nagyon akarta venni, a kulissza csere után ez is megoldódik. folyt köv.

2018 Februárban eladva

- Akkor kezdjük a listát :) - - Akkumulátor 100 Ah 20eft - Álló fűtés visszacsapó szelep + csövek 50eft - Automata váltó olaj, és filter csere 30eft - Motor olaj, és filter csere 24eft - HP2 fékrendszer 50eft - HP2 Felújítás és színterezés 45eft - Szervótronic kormánymű felújítás 55eft - Gyári Ronal Bolero felnik (megörökölte a másikról) - Treser hátsó lámpa (megörökölte a másikról) - Viszkó kuplung 35eft - Szintező hátsó futómű kiiktatása - Klíma szárító 6eft - Klíma töltés 10eft - Klíma csatlakozók 12eft - Hűtővíz felső cső 25eft - Hűtővíz összes jeladó 40eft

Persze, hogy Zoli :)

Fenntartási költség (10) Évjárat 1992
Előző autója? 50 80 Coupé V8 Következő autója? Változó
Verdikt (9.4/10)

Audi V8 1988 (1988 - 1994)