Autók » Audi » V8 (1988-1994)

V8 3,6

+fontolt versenybálna

Reggel ha felébredek,örülök hogy végre reggel van,és van okom beleülni.Nincs lefagyott,csúszós,jégbordás,havas út.Észre sem veszem az ilyesmit.Persze óvatosan vezetek,nem ijesztgetem a többieket. Az autó mindössze 1szer nem indult el hibátlanul,amikor úgy15-20%-os emelked?n a jobb oldali kerekekkel be kellett állnom az alvázig ér? hóba.Igy se tartott az elindulás 5 mp-ig.
430 000 ft volt és kaptam hozzá 1 garnitúra téli gumit.(Igaz az
egyiket valami balfék forditva tette föl.)A 10 l olajat ott is felejtettem.
Most 1 kicsit unom az irást,kés?b befejezem.
Havonta úgy 50 rongy az hogy ne romoljon az állaga. Alkatrész-olaj.
Márka (és fajtatársakat) keresek alkatrész,és f?leg tapasztalatcsere okán. 06 29 438 683 Gacsályi Attila

Ui. Utálom az aut. váltót.(általában) Ezért nem 10 pontos.

Futómű generál,új aksi.zöldkártya:260 000 Ft.

- SLUSSZQLCS-BEHÚZÓRELÉ VEZETÉK A közeli riasztószerel?
- 7000 Ft-ért megjavitotta.Ha régebbi motoros vagyok ezen a tipuson fél óra alatt megjavithattam volna,de én az általam rendkivül utált inditásgátlóra gyanakodtam.(Moszkvicson ez 1 5 perces gyakorlat.)
- Az els? ülések b?rhuzatának varrása kb 15 cm összhosszon ki-
- hasadt. A vezet?ülés fütése gyanus,nem merem használni.(Ide 1 pontosvessz? kellett volna,de nem találom.Gondolatjel sincs.)
- Nincs külön biztositékja.
- A TERMOSZTÁT ROSSZ VOLT. A kicserélését?l tartottam,de végül is (miután megtaláltam) pár óra alatt sikerült.(5000fT)
- AZ ELS? FÉKTÁRCSÁKAT 30 000 km-el ezel?tt ki kellett volna
- cserélni. megtettem (88000Ft)
- A MÜSZERFAL LÁMPÁCSKÁI javitásához a fél autót le kellett bontani.
- AZ ÖSSZES GUMIHARANG CSERE.Pár 1000 Ft.
- A bal oldali gyertyák kormosak. Ez valami hibára utal,de nem tudom mire.(még)
- Afényszórómosók nem mindig a helyükön állnak meg.
- 1 idő után az autó +hülyült. 1re többet fogyasztott. Hordtam fűhöz-fához,végső elkeseredésemben még a márkaszervízbe is,de mivel nem áll szóba a számítógépekkel,mindenki csak vonogatta a vállát,és lehúzta rólam a pénzt. Azután véletlenül lemerült az aku. Feltöltöttem,és legnagyobb örömömre helyreállt a régi rend,és azóta sincs semmi baja.
- Rossz a légkondi. Gyári alkatrészekkel 500 000 lenne,de 1 komplett motor kompresszorral is csak 150.

Palla Kálmán Újpest Chinoin utca.
Elég drága,de gyors és jó.
1.pont le,mert túlszámlázott,és nekem kellett észrevenni.
2.pont le,mert kifelejtettek 1 hangszigetelő darabot,és amikor szóltam,csak úgy begyűrte a munkatárs a csomitartókárpit alá. Vissza kellett volna ragasztani.

Fenntartási költség (3) Évjárat 1989
Előző autója? moszkvics - most is használom Következő autója? ebben fognak eltemetni
Verdikt (5.8/10)

Audi V8 1988 (1988 - 1994)