Keserű pirula
Szöveges ítélet
Az autó menettulajdonságai kiválóak. Kanyarban, esős, havas, csúszós úton magabiztosan, határozottan lehet közlekedni vele. Az előzési és gyorsulási problémák nem léteznek. Belülről otthonos, könnyen kezelhető szerkezet. A márka igazi nagy problémája a szervíz. Az értékesítés utáni elégedettség pozitív hozzá állás nem számít.(Autosol Kft-nél, 3 hónap eltelte után sem tudták megoldani a program frissítését, majd garancia lejárta után egy hónappal, nem cserélték ki az elromlott egységat.) Ez a 4., konszernél vásárolt új autóm, de a hozzá állás miatt, biztosan nem lesz több...
Hibalista
- komfortelektronika vezérlőegység csere
Ide hordtam szervizbe
Wicha Autóház, Miskolc
Értékelése: 8
Másik szerelő értékelése
Autosol, Miskolc
Értékelése: 1
Képek az autómról
| Fenntartási költség | (6) | Évjárat | 2005 |
| Kényelem | (8) | Használati időtartam | 2 év |
| Teljesítmény | (9) | Km vásárláskor | 0 |
| Megbízhatóság | (8) | Vezetett km | 76000 |
| Szerviztapasztalat | (2) | Átlagfogyasztás | 10 l |
| Előző autója? | Passat 1.9 TDI | Következő autója? | Japán dízel, autómata vagy Volvo vagy BMW |
| Ennyire szerette | (9) | Megérte a pénzét? | nem |
| Verdikt | (6.4/10) | ||

Újra itt a Digó Limó, az egész estés, színes, szélesvásznú népítélet
Alfi
Örömteli sz#rbanyúlás
Egy - még - őszinte autó
Elpusztíthatatlan