Autók » Audi » A4 (2015)

A4 1.4 TFSI

Premium amiert megfizetsz...

Nem akartam audit. eredetileg a felesegemmel az uj vw tiguant mentunk megnezni, de akkora volt a forgalom, hogy nem tudtunk atmenni az uttesten a masik oldalon levo kereskedesbe. igy ugy dontottunk megnezzuk az audi szalont mivel ugyis ezen az oldalon van, es miert ne? aznap egesz nap az autokat nezegettuk, egy 7es golfunk volt akkor, es minden autonal nekem a kilincs volt borzaszto, ahogy az ajto nyilik, bmw, mercedes egyszeruen vicces milyen gagyi hangjuk van ahogy bezarod az ajtot stb. ahogy odaertunk az audi szalonba, megpillantottam egy hasznalt a4est. odamentem, nyitva volt kinyitottam az ajtot es ahhh.... az a kilincs, az a minoseg erzet. na ezt nem adja meg neked egy vw vagy egy bmw...

nem volt kerdes ez kell nekem!!! a bibi csak annyi volt hogy hasznaltan a havi torlesztoje tobbe jott volna ki mint egy ujnak.. sebaj akkor vegyunk ujat! (az uj autora volt onresz kiegeszites a kereskedestol, nem is keves kb. 1,2 millio ft!).

Le is mentunk aznap a depoba az egyik sales emberrel, megmutatott 3autot, nem akartam s line-t mert nem fogok plusz 1 milliot fizetni csak hogy 2 cm -el alacsonyabb legyen es legyen benne mozgo index. ugyse latom sose kivulrol mert benne ulok!

Igy lett a sport modell, ami nem az alap, hanem a kozep felszereltseg.
A keszletrol valasztottunk 3 kocsi kozul, feketet nem akartam mert a golf az volt es szornyu volt tisztan tartani. igy lett szurke szinu.

12 napra ra mentunk atvenni az autot, gyonyoru volt sosem felejtem el.
ez az elso vadi uj autom az elmeny hatalmas volt!

Azota eltelt egy ev es 16 e km.
nem volt problema mentes.

ami tetszik:
-minoseg erzet
-presztizs
-vezetesi elmeny
-az uj muszerfal
-google maps navi- imadom!!!!!!

ami nem tetszik:
-akadozo apple car play
-gyari hifi silany minoseg
-kabelezesi gondok az ules alatt. ezert volt lassu a kozponti rendszer
-nem adnak ledes lampat alaparon, se aktiv tempomatot. a golfba volt aktiv tempomat alaparon!!!

Lenyegeben ez a baj a premium autoval. rajossz hogy minden kis hulyesegert fizetni kell. meg a visszapillanto se hajlik be
alap aron az is plusz 80 e ft.
na kosz nem.....

- MMI RENDSZER- a szervizben azt mondtak gyari hiba, az ules alatt egy kabel el volt szakadva! Erdekes egy tobb mint 10 millios autonal nem ezt varna az ember... Gari csere... - Kilincsbe epitett LED - a bal hatso kilincs vilagito ledje, ami beszallasnal mutatja hol a kilincs a gyengebbek kedveert, ugy 500km utan felmondta a szolgalatot. Gari csere... - Gyari hifi subwoofer- Az audi gyari hifijenek dragabbik valtozatat rendeltem, a melynyomo siralmasan zorog magasabb hangeronel, a hatso kalaptartoba van szerelve es mozgatja a muanyag diszlecet fel es le. nagyon idegesito. - A szervizben 2x emlitettem, nem foglalkoznak vele....

Highland Audi Inverness

Fenntartási költség (7) Évjárat 2016