Autók » Audi » A4 (1995-2001)

A4 1.9TDI

AUDI - Ezt nem tudom másképp mondani!

Nehezen, de megváltam a Lacettimtől, magam mögött hagyva azt a korszakot, amikor nekem először, és utoljára új kocsim volt! (Cím:Az én drága Lacsim)
Szóval megvettem. Soha nem ültem még ilyen autóban, vezetni is csak 1-2 nagyobb dieselt vezettem. Megtetszett, és megvettem. Azóta is alig várom hogy beleülhessek. Nem tudom hogy alap motorom van e,(110le) vagy esetleg kicsit meg van csippelve, de nagyon megy. A digitklíma állandóan automatán van, nyomom neki becsülettel, és 6.5 lityi!
Csodáltam azokat akik sorolták, hogy mire mennyit költöttek az Audijukon, de nem bánják, mert imádják.
Most már megértem őket. Vegyél egyet, ülj bele, és rájössz! Audi, nem lehet másképp mondani!

- Biztos lesz ilyen is. :(

Fenntartási költség (5) Évjárat 1996
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 205000
Előző autója? Lacetti Következő autója?
Verdikt (6.5/10)

Audi A4 1995 (1999 - 2001)