Autók » Audi » A3 (2012)

A3 2.0 tdi

Imádni való gyöngyház fehérke

Szinte újként került hozzám, mindössze 3000 km-el, a győri gyár egy orvosa használta 1 évig. Hát mit mondjak, fülig ért a szám az örömtől, amit ez az Audi nyújt. Vannak akik szerint az A4-től "kezdődik" az Audi, szerintem ha nem lenne rajta A3 felirat, simán A4-nek nézik az emberek. Lépcsős hátú 425 l csomagtartója nem túl nagy, viszont aki szeret és tud is pakolni, annak elég, így nekünk is.188 magas vagyok, éppen beférek magam mögé, nem mintha ez lenne a cél. Motor csendesen jár, csendesebb mint egy benzines, alapjárat kivételével, de az is csak kívülről összehasonlítva.Nagyon erős (340Nm/150Le) motor 5,2-5,3 fogyasztással, ha nem vigyázok még harmadikban is képes kipörgetni (elektronika közbelépése előtt) a Continental gumikat. S-tronic váltó egy élmény (0,03s váltás) kitalálja a gondolataimat még motorfék üzemben is! Sajnálatos, hogy a 10+ milliós árban nem fért bele ülésfűtés.
Szerviz, az katasztrofális a P. Buda és a P.m5 is. Sima kötelező szervizen, képesek 14 hibát elkövetni és még megkérdezi, hogy miért hoztam az autót oda?! Sajnos a 4 év garanciáért muszáj, másként a közelükbe se mennék az ilyen szervizeknek!

- Még semmi.

porsche buda

porsche m5

Fenntartási költség (9) Évjárat 2015
Előző autója? Lancer 1,6 Következő autója?
Verdikt (8.2/10)

Audi A3 2012 (2012)