Autók » Audi » A2 (2000-2005)

A2 1.4 Tdi 66kw

Csúcs gép aluminiumból

Nagyon régóta szemeztünk már az ódival de egyszerűen túl drágának tartottam,és azért mégiscsak tíz éves kocsiról beszélünk.Az autó Magyarországi,női jogász tulajdonostól van,kurva drágán a házukban megkötve az üzletet.Az autó egy élmény komolyan brutál menetteljesítménye van.Sokkal erőseb autókat is vezettem már de ez hihetetlen,padlógáznál még harmadikban is villog a kipörgésgátlója.150-nél már levillogtam az érdi emelkedőn a régebbi 1.8t audi a4-est,a 200-at is viszi gond nélkül(óra szerint)Oké a háromhengeres motornak ordenáré hangja van,már-már ciki a szomszédok előtt de melegen elfogadható.Belül semmi nyiszogás,zörgés,semmi csak a nagy csend.Ja a zajszigetelést tökéletesen megoldották benne igaz ez az autó új ára is igazolja mivel 6.3 mill volt.Kormányzás finom,fékek jók,fogyasztása kb 6 liter,gondolom ez a gyárilag 16"kerék miatt van..Hidegen-melegen fél fordulatra indul.Szerintem simán megelőzte a korát tíz évvel,egy szuper kis-nagy autó.Négy személynek tökéletes,a csomagtartó moduláris,jól pakolható.Elől hátul nagy a hely, rafináltan van ez mert a padlózata van megsüllyesztve.Abszolút Audi minőség tényleg azt mondom ha nincs szarrá törve kilométer szinte mindegy,meg lehet venni.Kollégámnak Lupo-ja van,360000km-rel,most kellet benne váltót cserélni(bontott nagyon olcsóért)és fut tovább.

- Semmi nem romlott el

Magam

Marosi Laci

Fenntartási költség (9) Évjárat 2005
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 82000
Előző autója? Fiesta Következő autója? A1
Verdikt (9.2/10)

Audi A2 2000 (2000 - 2005)