Autók » Alfa Romeo » Gt (2003-2010)

Gt 3.2 V6

A V6 mosoly kék ruhában

Gondoltam egy nagyot es minden észérvet félretettem mikor megszületett a döntes.Volt egy jóakaró ill felbújtó aki rendszeresen mantrázta a fülembe hogy nem élet az alfás élet míg nem volt az embernek egy Busso V6 ja.Hamár lúd legyen kövér, véleményem szerit egy GT kasztninál jobb helye egy Bussonak nem lehet.GT -be meg ugye csak a 3.2 épült csak innentöl kezdve elég kövér lett az a lúd.
Neki a mobile.de nek. Nem volt túl nagy a kínálat,és mivel nekem egy autó mindig projekt így nem hibátlant keresek hanem egy jó bázist.
Többet is megnéztem végül visszatérés az elsöhöz.Egy elég egyedi összeállitás kék külsö, világos szürke belsö.Megtetszett, probaút,anyámhogymegy,hogyfekszik,megkellvenni,alkudozik.Hazamegy alszikrá,nemnyugszik,megkevenni.Megvettem,örömésboldogság.
Bilstein gewinde,Ragazzon a középdobtol,2 DIN ami már benne volt.
A kocsi így butastabil,bar nem mondanam hogy nagy a komfortja,dehat nem erröl szól ez az autó.A vezetés öröméröl szól.
A kormány közvetlen, a fékek fognak,bár kicsit szigorúbbra számitottam.A motor az valami perverz.Létezik a V6 mosoly fogalma.3000-ig megyeget, aztán amit utána produkál a hangaláfestéssel... Egy valamire való benzingözös agyú idöt kér az biztos.A gép olasz,nem szabad elfelejteni,vannak hibái,de egy kör után mindent megbocsájtasz neki,söt el is felejted hogy volt.
Még nincs tökéletesen rendberakva, de ha kész lesz észveszejtö dög lesz...
Arra az esetre ha egy hosszu úton párommal nem a Bussot hallgatnam került bele egy komolyab hifi, ajtoszigetelessel együtt.

- Felujitási projekt folyaman cserére kerültek: Vízhütö,hengerfejtömítés, vezérléscsere,gyertyacsere, vízpumpa, kuplung, váltóolajcsere, fékfolyadékcsere, hátsó kerékcsapágyak,és fékbetetek, hütöventillator ellenállás, tömítögyürü a szervocsöben.Kapott üreg és alvázvédelmet,es átbandázsoltam a kábeleket a motortérben.

Csörgö Autószerviz Várpalota - prceíz pontos mint mindíg

Magam vagy egy ismerösnél az egyszerübb dolgokat

Fenntartási költség (4) Évjárat 2005
Kényelem (8) Használati időtartam év
Előző autója? 156 Következő autója?
Verdikt (7.9/10)

Alfa Romeo Gt 2003 (2003)