A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Alfa Romeo » 159 (2005-2013)

159 1750 TBi 

Az ítélet értékelése
4,5(4 db)

Szoprán gepárd

Szöveges ítélet

Bár már ez a negyedik Alfa amit használok, nem érzem magam elvakult Alfásnak. Több autót is van alkalmam egyszerre használni, de érzelmileg mindig is az Alfákhoz vonzódtam. Nekem nagyon tetszik a design-ja, érzelmeket kiváltó formája, részlet megoldásai. Az előző 159-esem 1.9 JTDm volt, most a benzines mellett döntöttem. Nagyon jó az új turbós motor. 1500 fordulat felett akár hatodik sebességgel is tud gyorsítani még 60 km/óráról is. Duzzad az erőtől, bátran lehet vele előzgetni, élmény vezetni.Szerintem minden rendben van a szerkezettel, az eltelt évek alatt kinőtte a gyermekbetegségeit, kiforrott autó lett. Talán túlságosan is germanizálódott, de ennek meg a minőség szempontjáól lehet örülni. A hangja lehetne sportosabb, ilyen menetteljesítményhez szerintem kellene egy kis adrelin növelő motorzúgás. Ami negatívum számomra az az ültetett fütómű. Nem kellet volna, főleg a mi kis vidéki útjainkra. Szinte minden nap valahol leteszi a "hasát", de megnéztük, ez csak az alsó műahyag burkolatot súrolja, de kellemetlen. Fogyasztás: Most csináltunk egy közel 2000 km-es lengyel túrát. 30% autópálya, sok lakott terület, téli viszonyok, átlagsebesség a teljes út alatt 86 km/h. Így jött ki 9,7 liter. Ha csak városban használom simán benyeli a 12 l-t, de összességében 11 liter körül megáll a fogyasztás, és ez nem öreguras tempóban.
Egyébként 15.000 km-nél tartok, monden más ok. ÖRÖMAUTÓ !!!

Hibalista

- Eddig semmi. - 8500 km-nél a bal hátsó ajtózár felmondta a szolgálatot. Természetesen garanciában gyorsan kicserélték. -

Ide hordtam szervizbe

Alfa Riegler Győr. Korrekt, jó csapat.

Értékelése: 9

Képek az autómról

Fenntartási költség (7) Évjárat 2009
Kényelem (8) Használati időtartam 0 év
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 15000
Szerviztapasztalat (9) Átlagfogyasztás 11 l
Előző autója? 159 JTDm Következő autója? 159 utód
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? igen
Verdikt (8.9/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

Alfa Romeo 159 2005 (2005)

További ítéletek (68 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)