Autók » Zastava » Yugo (1980-1995)

Yugo koral 45

farbarúgott csetnik,de jó.

az autót újan vásároltam,már akkor is röhejes áron. Amerikai piacra készült eredetileg,csak némi gyári hiba miatt nem jutott el a tengeren túlra(gyujtás).
mikor megláttam,hát...kicsi,csunya,yugo,de új és nagyon olcsó-hát megvettem.

ahogy megvettem a gyujtást komplett lecseréltem,de egy idő után beláttam,hogy a privát cégek által kinált dolgok szarok,csak külsőleg hasonlitanak a gyárira(pedig a zastava sem a minőségről ismert) ugyhogy visszakerült a gyári hibás,de bár GYÁRI. azóta is az üzemel benne.
amugy nem volt vele sok bajom,lényegében minden csak kopott,mindig szól mielőtt lebetegedne..
motorgenerál megvolt 250.000nél- már ette nagyon az olajat.

menettéljesitménye..,hehe, hát 908cc,45hp.
145volt eddig a rekord,de 130tol felljebb már az üvöltö motor,és a szél miatt az ember fél lábbal a sirban érzi magát,nem is beszélve hogy a kormányt fizikai erőkifelytéssel lehet csak a helyén tartani.
amugy epp elég, 90el kényelmesen megy,autóutra meg nem ezzel járok

szeretem,mert nem kell félteni,mint egy méregdrága sportautot,viszont attol kevesebbet fogyaszt,és bele merek ulni koszosan. olyan falhoztámasztós auto.-nem sirok ha koccanok..
igaz az utobbi időben nagyon szétrohadt,de a kuszobok,és sárvádők cseréje 18.000ft.bol komplett meglett munkadijjal eggyütt-kell még valamit mondanom?

csak azért jo,mert nagyon olcsó,viszot ezt a nem jelentéktelen tényezőt figyelembe véve, egy kifelyezetten jó auto..

kevés pénzből ez egy könnyen fenttartható autó!!!!!
csak ajánlani tudom-persze nem üzletembereknek.:D

- konkrét romlás az ac pumpán kivül nem jellemző(évente 1db-2500ft)

jómagam, vagy néha egy haverom segitségével szerelődött

Fenntartási költség (10) Évjárat 1990
Előző autója? Következő autója? ford