Autók » Volvo » Xc60 (2008)

Xc60 D5 AWD

Svéd álom

Ebben a frissített D5 ös dizelmotor van (205 LE), ami összhangban az igértekkel meglepően keveset fogyaszt (átlag 8,4 liter)...ez az eddig megtett 12.000 km alatti teljes átlag.
(Ha csak a téli, városi fogyasztást nézném az legalább 10 liter lenne)
Nagyon jól szigetelt , belűl az 5 hengerből semmi nem hallatszik
A komfortja kicsit sportosra van hangolva, főleg a hátúlülök szerint kemény a rugózása..de ez csak nagyon rossz utakon, meg a fekvőrendőrnél derül ki,
A 8 hangszóró remekűl szól.
Ami a méretét illeti, a legtöbbek véleménye szerint kívűlről nagyobbnak tűnik, mint amekkora belűlről a térhatása...Ebben van valami, de ezt bőven feledteti a design szépsége (ez ugye szubjektiv, de eddig nem találkoztam olyannal akinek ne tetszett volna..:)
Bár a Kinetic-ben nincs tolatókamera, eddig nem volt olyan helyzet, ahol hiányzott volna.
Próbáltam a Geartronic-cal is, de az nagyon sokat elvesz a vezetési élményből (lomha!!), ezért sztem csak a manuálissal szabad venni
Összeségében egy élmény !!

- Egyelőre semmi ) - -

Dunaautó