Autók » Volvo » S80 (1998-2006)

S80 2,9

Tökély

Cégesnek volt szerencsém ilyet használni, onnan a szerelem. Hosszas keresgélés után találtam meg, de ezzel egy régi álmom vált valóra. Ennek oka a sok lelakott céges példány, vagy a sok széthajtott T6-os. A Jansik Autóház-hoz bátran küldök minden Volvót vásárolni szándékozót. Cseri Zsolt (a legprofibb autóértékesítő, akivel valaha volt szerencsém találkozni) sokat segített mindenben.

Az autó jól gyorsul, lassul, nagyon kényelmes, hosszabb vidéki és külföldi utakhoz a legmegfelelőbb választás. 5-600 km mintha 100 lenne. Akinek 200 LE nem elég az szerintem menjen ki a ringre. Persze városi használatra inkább valami kis dízelt ajánlanék...

Aki ilyet keres (de ez igaz minden autóra is) szánjon rá időt - akár 2-3 hónapot is - és nem fog csalódni. Komoly, megbízható, kényelmes, nagy autó púposkodó, hivalkodó sallangok nélkül.

- Váltó - ez 410 pénz volt, de nagyon korrekten egy kilót bevállalt a Jansik "gariba" (innen is köszi). ABS vezérlőegység (ez azt hiszem tipushiba) - 45 pénzért a XVII-ben felújíttatják, ez következik most.

LACA barátom (Pécel) - karosszéria és apróbb kozmetikák királya

Klonga Mátyás - Jansik-Cegléd

Kívűl-belül csavarra tudja az autót. Segítőkész, korrekt, csak ajánlani tudom.

Fenntartási költség (8) Évjárat 1999
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 196000
Előző autója? Megane Következő autója? CSAK VOLVÓT!
Verdikt (8.2/10)

Volvo S80 1998 (1998 - 2006)