A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Volvo / S40, V40 (1995 - 2004)

Ítéletek (203 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• 200 ezer kilométer egy tohonya disznóval
    Nem igazán tartós, de alapvetően megbízható, viszont nem megy és nem is fogyaszt kevest. 200 ezer kilométer egy majdnem fapados, 1,6-os Volvo V40-essel.
  • Mérlegen a kanál
    Régen, a motorizálatlanság korában nem lehetett valami kellemes élmény kőbányában dolgozni; nyilván nem véletlen, hogy eminens tanulók helyett inkább rabok kerültek erre a pályára. Így a XXI. századot taposva azonban egy jóféle, klimatizált, por- és zajszigetelt munkagép fülkéjének békéjét bizony megirigyli néha még az üvöltöző kollégák között, vagy távmunkában otthon, gyerek és asszonycsivitelés mellett kopácsoló újságíróember is.
  • Az igazi belépőmodellek
    Akárhonnan nézem, a Volvo attól Volvo, hogy nagy, kényelmes, erős. A megfogalmazott elvárást legalább részben a V40, újabban V50 jelzésű kombi, abból is minimum a gázolajos változat teljesíti.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)