Autók » Volkswagen » Polo (1994-2001)

Polo Polo6nvariant 1.4 Sport

A kis tűzoltóautó :) (soha roszabbat senkinek!!)

Igazi mesébe illő történetként került hozzám...dec22-én vettem át egy VW szalonban mint használtautó...autót akartam venni ami a mindennapokban megálja a helyét,megbízható,és még valahogy ki is néz..de nemakartam pirosat és kombit sem!..erre vettem egy piros kombit!! kis tűzoltóautó mindenkitől megkaptam...de garantált első tulaj,kevés km és ultra megkímélt !!! ezért döntöttem hogy megveszem...azt nemmondom hogy igénytelen,de hogy a benzinen és a motorolajon kivül nagyon nem kellett rajta cserélni semmit..a benzint azt kicsit csűrűbben...viszonylag amire tervezték azt maximálisan teljesíti! a motor:nem egy meteor az igaz renelkezésre áll 60db LE de alul nyomatékos,és szinte a diesel fordulat tartományban üzemeltethető..a futómű amire kell arra jó báár a fék egy kicsit gyengusz,de egy garni.betétcsere orvosolja a bibit....a belseje: mivel "sport"(ez a négy álcsifelcsi,és a két Rikárdó ülést foglalja magában) rendben van de a kesztyűtartót kisporólták..ide került a lufi..háát ez van viszont nemcsörög nem zörög és ez nekem sokat számít...

- Amióta nálam van egyszer egy jeladó szenzor romlott el rajta ami a motor hőmérsékletét méri..a jelenség ingadozó alapjárat,magas fordulat,sok fogyaztás ezáltal...a javítási költség eredeti alkatrész+munkadíj 7000HUF azóta megint hibátlan!!

amit lehetett azt magam csináltam rajta

Fenntartási költség (8) Évjárat 1998
Előző autója? 2107 Következő autója? még nemtudom,de kalandos lesz az tuti