Autók » Volkswagen » Passat (1996-2000)

Passat 1.9 TDI 110 LE

Belefáradtam, de azért nem utálom (annyira)

Nos hát túl sok jó nem jut eszembe róla!Amióta megvan folyamatosan és idegesítően csörög-zörög a belseje mindenhol!Nagyon zavaró tud lenni!A vásárlást követő nemsokadik hónapban egyszer egy elég meleg előzés közepén az autó megtorpan és nem gyorsul sehová-satufék vissza a sávomba!Gondoltam üzemanyaghiba,a következő indításnál semmi gond.Azán újabb intenzív igénybevétel közben ismét torpanás!Irány a szerelő,egyből rá is vágta hogy légtömegmérő.Csere után jó 2 napig aztán megint ugyanaz!Az autó egy szar 1.9 szívó diesel!!!!Na innentől kb 7 szerelő nem tudott rájönni hogy mi a helyzet,míg végül egyikük azt mondta hogy vákuumszelep meg vákuumcsőcsere és kész!Igy is lett,jó is volt egy darabig,ám mostanában megint kezdi!Elegem van belőle.A múltkor egy szuszogi ignis vert szarrá a hirtelen eltűnő turbónyomás miatt!
Viszont azt is meg kell mondani hogy amikor megy,akkor tényleg nagyon megy,a motorja meg a fogyasztása a legjobb a világon,mentem vele 215-öt is,viszont ezek a hibái nagyon bosszantóak.
A másik az első futómű,folyton majd szét hullik a rossz utak miatt,viszont a stabilitása a sok lengőkar miatt hibátlan!
Javára váljon hogy télen is egy fordításra indul és még komolyabban nem hagyott cserben,de meg kell gondolni ha az ember ilyet vesz,nagyon meg kell nézetni,mert rengeteg a zsákbamacska!!!!

- Légtömegmérő(rendszeresen)
- Komplett első futómű
- Belső szellőzőrostélyok
- Futómű rendszeresen elállítódik
- Vákuumcsövek
- Motortaró bakok(szintén rendszeresen)
- Kipufogó rezgéscsillapító
- Váltótartó bakok és bilincsek

Babják Autóház(full nem értenek hozzá)
Rengeteg szerelő és kontár
Az Autó Szélesnél dolgozó fiatalember elég ügyes és a hibákat is többé kevésbé észrevette

Fenntartási költség (5) Évjárat 1999
Előző autója? Xsara Picasso Következő autója? 206 RC
Verdikt (5.3/10)

Volkswagen Passat 1996 (1996 - 2000)