Autók » Volkswagen » Passat (1996-2000)

Passat 1.9Tdi a legjobb

A legjobb és a legigénytelenebb autó

Több mint egy évet volt meg 2honappal az autó de nagyon szerettem optikás volt 18as audi a8as kerék volt rajta 1év és 2honap alatt beletettem 100000km-ert sok problémám nem volt vele megvolt chipellve 150le re és igy teljesen jól ment és a fogyasztás is max 6.5liteg volt pedig 160-180al jártam vele,kényelemre picit pattogos volt mert sportfutoműves volt mega nagy kerék végett a futóműben cseréltek lengőkarokat meg gömbfejeket a nagy kerék végett meg lengéscsillapitokat
a motornál meg 2porlasztom elszált és mind a 4et kicseréltetem a kocsirol nem tudok rosszat mondani mert számomra megfelelt és szerintem igénytelen autó ugy hogy aki nem akar sokat alkatrészre költeni annak ajánlom.

- 4db porlasztócsúcs,lengéscsillapitók futómű alkatrészek(18as kerék volt rajta lengőkar,gömbfejek)féktárcsák fékberétek.

helybeli autószerelő szervizelte nagyon meg voltam vele elégedve.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Előző autója? E230 Következő autója? Mercedes E270cdi
Verdikt (8.5/10)

Volkswagen Passat 1996 (1996 - 2000)