Autók » Volkswagen » Passat (1988-1997)

Passat 1.8 CL

CIS

2006 Áprilisa óta van meg . 1,8 66kw 90 ló a holdra is elvisz ha kell és vissza is hoz. Nagyon megbízható és dinamikus.Semmi pénzért nem cserélném le. Hatalmas benne a hely ,elfér minden mindenki,kényelmes is ha pedig lehajtom a hátsóülést el fér benne egy mosógép egy porszívó egy nagy bojler meg egy tárcsás mosógép. Egyszóval hatalmas. A motorjával semmi gond nincsen erős dinamikus megy mint a golyó,most kapott generált vez szíj csere szelepfedél hengerfejtömítés csere hűtőcső csere és megy tovább a gép. elől új féktárcsák pofákkal együtt.végre gyári patika állapotú bontós hátsó kipufogódob. A rozsdával is kezdve lessz valami tipikus helyeken van egy pici . hátsó ívek küszöbsarkak csomagtér ajtó. De ennyi. Fényezése elég jó szép csak sok a karc. a két küszöböt kell majd cserélni hátsó futómű szilenteket (lehet gyáriak még xd) lengéscsillapítókat meg a bal hátsó sárvédőívet. Rosszat igazából nem is tudok róla mondani mert sosem hagyott ott sehol megy mint a gép jól fogyaszt tágas kombi vonóhorgos. ennél hova többet.

- Van olyan :D

Magán ember a szomszédba .

Fenntartási költség (8) Évjárat 1991
Előző autója? Passat b2 1.6 D Következő autója?
Verdikt (9.1/10)

Volkswagen Passat 1988