Autók » Volkswagen » Passat (1988-1997)

Passat 1,9 TDI

A megbízható hűséges igás

Nagyon szerettem! Sokat szolgált-ki szolgált. A km óra 107e mutatott amikor az enyém lett németből jött. Jól felszerelt egyed volt. Nem versenyautó, de szépen lehet haladni vele. Én a lelkét kitapostam. 150-160 autópálya autó út ....út, Tök mindegy. Igazi igavonó barom! Berúgod és addig megy amíg le nem állítod. Alegnagyobb hidegben is indul, egy nap elég volt neki egy izzítás, utána mintha benzines lenne. A fogyasztása így sem ment 6 fölé!!!!
Húztam vele tréleren traktort /tz4k/ boronával, tárcsával, minden gond nélkül./kb 1600-1700kg/ Óriási nagy, többször költöztem vele a negyed ház belefér. Egyszer még egy kis choppert is hoztam a csomagtérben vele. Igaz az utasom feje majdnem az ablakot érte az anyós ülésen. Szóval elnyűhetetlen. De rosszat is ki lehet fogni, pl ez az volt. Tengerparti darab lehetett merő rozsda volt a motortér is, mikor eladtam tenyérnyi lyukak voltak a taposókon. Sztem össze is lehetett törve az eleje. de igy is azt mondom hogy jó választás. A baráti körömben is van két ugyanilyen kombi az egyikben 380ezer, a másikban 520 ezer km. ez magáért beszél.

- Ü.Ü.a.mágnes szelep17e, flexibilis kipufogó cső5-7e, főfékhenger8-10,e bontott,abs jeladó3500 Ft!!!!, abs valami, ezt már nem csináltattam meg. légmennyiségmérő20e, tolatólámpa kapcsoló7e, kilincs, sok helyzetjelző, kb 4-5 garnitúra gumi.

össze vissza, nincs becsületes és hozzáértő!!! Kivéve Faragó Tibit Jászberényben. Ilyen emberrel még nem találkoztatok!!!! Ez biztos!!!

Fenntartási költség (9) Évjárat 1996
Megbízhatóság (9) Vezetett km 92000