Autók » Volkswagen » Passat (1980-1989)

Passat 1.6 GLS

Vehemens Kelemen, a GÉP!!!

2007 Júniusában járunk.Már keydett lenni 1 kevéske pénzem,és tervbe is vettem,hogz megvásárolom életem első autóját.Mivel édesapámnak is 1 ilyenje van,nem volt nehéz megszeretni,bár 80as audinak indult a dolog...De aztán megpillantottam Őt 1 kedves Kőbányai Úr udvarán,és beleszerettem,másnap meg is vettem,persze próbaút,kuplungja csúszott mint az állat,de nem érdekelt,beleültem és hazajöttemvizsga nem volt rajta,és amíg lett,addig belegyűrtem 10ezer kmt.mindenhová elvitt eddig,1 szavam sem lehet rá,és 26 éves létére kitűnően állja a sarat,utolsó nagzobb túra:kb7-800kg csomaggal eljöttem Vele Angliába,mondanom sem kell 1 hiba nélkül.Szóval mszeretem.és ez már így is marad.Hatalmas a beltere,hihetetlen kényelmes,és a kisebb rohadásokat leszámítva,amiket mnár kiüvegszálaztam,gyönyörűszép is.1.6os,benzin-gázos,szoval fenntartasa meg fogyasztasa is nigen baráti,nem is tervezek soha több autót.egyszerűen tökéletes.terveim:Klíma,syncro-hajtás,ilyesmi.ja,és már mentem Vele 200al,igaz ott már padló.szóval naggyon kirááááály:D.Ami zavar,hogy a csomagterben a karpitok nagyon le vannak lekva,toredezett minden,meg szeretnek egy MFA-s muszeregyszeget bele.meglatjuk mi lesz belole.Kenyelme:Budapest-Calais,kisebb pihenokkel 18 ora alatt,tehat picit haladtam,es a kompnal ugy szalltam ki,mintha a tv elol keltem volna fel otthon.szoval nagggggyyon kenyelmes.

- eddig csak légszűrőt meg olajat cseréltem...ja meg kuplung.Azota vezermuszij,feszitogorgovel,meg termosztat,mert az nem volt eddig benne,elozo tulaj kivette.

sajátkezűleg

Fenntartási költség (9) Évjárat 1981