Autók » Volkswagen » Lupo (1998-2005)

Lupo 3l PDTDI

Van neki baja

Törötten vettem.2 hónapot vártam amíg tudtam vele menni.Az 5. napon beszart a hidraulika szivattyúja.2 hetet vártam amíg kaptam egy újjat..Akkor kb fél év tünet mentes volt.Aztán a kuplung rendszere szart be.Az egészet cserélni kellett.Utánna nem sokkal a jeladója ment tönkre ami abból állt ha nem azt a deczibert adta le akkor le állt a motor.Megint álltam vele 2hetet .Akkor mentem vele pár hónapot aztán le állt.Be se indult.El vitettem Vw szervizbe ott volt 2 hónapot be se tudták indítani.Ki hozattam,elvittem maszekhoz ,az be indította,de csak 3-íg váltott fel.Ő kivitte Jennersdorfba.2 nap alatt csináltak nekem egy új autót.1.5 évig semmi baja nem volt!Most a váltója szarakodik nem akarja venni a hátramenetet. Ha sikerül és ha tolatok vele kiveszem üresbe és úgy állítom le,elindusnál nem veszi a sebességet.Csak1-be megy nem kapcsol fel.Szóval van neki baja.Azt még nem is mondtam,hogy a turbója se jó.Hát ennyi a"jó kis luporól.

- Hidraulika szivattyú Kuplung Jeladó

Göcsej Autóház VW szerviz

Jennersdorf Ausztria

Fenntartási költség (4) Évjárat 2001
Előző autója? Ax TRD Következő autója? Passz
Verdikt (3.9/10)

Volkswagen Lupo 1998 (1998 - 2005)