Autók » Volkswagen » Golf (2003-2007)

Golf 1.6 102ló

Szomjas lomha tehén

Alapjába véve egy jó autó LENNE , ha nekem nem a tömegfos 1.6os motorral sikerült volna megvennem.Nem ment de legalább sokat evett kategória egyik fő tagja a mostani autók közül.Városba puhán csendesen kedvesen mozog,de 10et eszik.autópályán 160nál olyan 14!!!et is megette a kis Golf de 130nál elég volot neki 9.Azoknak ajánlom akik csakis városban használják mert ott egy nagyon szerethető darab,csak a fogyasztás ami durva /gyárilag is 9.8at írnak/.Aki hosszú távú autópályázásra akarja használni az inkább az árából vegyen egy 4es Diesel Golfot.A kókler nem márkaszervizes 6elemis magukat szakértőnek nevező parasztokat igyekezzünk elkerülni vele.

- elektromos tükör behajtó motor

Miskolc egy magát szakinak mondó paraszt...

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? XC70 D5 AWD Következő autója? Már megvan,Audi S3
Verdikt (5.4/10)

Volkswagen Golf 2003 (2005 - 2008)