Autók » Volkswagen » Golf (1991-1999)

Golf 1,6 GL

Átlagosak között is átlagos

Tipikus igenytelen fapados nemet auto volt. Kenyelemrol kar beszelni aki ult mar Golfban tudja. Tipikusan varosi kornyezetben. Hosszu utakon feler egy vesszofutassal. Asszony hasznalta evekig ugy hogy csak akkor csereltek olajat rajta mikor eszebe jutott. (2 evente egyszer km fuggetlenul)
Motorikusan egy szavunk nem lehet, soha nem hagyott cserben. Azert adtuk el mert 3 ajtos kivitel nem volt tul praktikus mar egy gyerek eseten sem. Az 1,6 os motor meggyozoen mozgatta, 130-140 es sebesseget szerette ilyenkor nem is evett tobbet 6,5 nel, folotte is ment de ott mar nem volt tul stabil es oszinten szolva annyira nem is siettunk soha. 10 evig szolgalt minket es bar nem szuksegbol adtuk el azert nem sirom vissza azokat az idoket.

- Huto folyt (nem volt javithato)
- Hengerfej egyik sarka megrepedt olaj szivargott (javithato volt) 200e ft
- Tompitott es helyzetjelzo izzokat mar becsukott szemmel csereltem
- Hatso szelvedo bal also sarkaban rozsdas volt (szerintem szeria hiba mert nagyon sok Golfon lattam ugyan azon a helyen)
- Ulestamla lehajtas bowden szakadt (3ajtos volt) ugy is adtam el

mikor hova

Fenntartási költség (6) Évjárat 1995
Előző autója? Következő autója? Renault Espace III
Verdikt (4.9/10)

Volkswagen Golf 1991 (1991 - 1997)