Autók » Volkswagen » Caddy (2015)

Caddy 2.0 BMTI 4WD

Dobozos Caddy 4 hónapos, rozsdás kipufogóval

Harmadszorra is dobozos Caddyt vettünk decemberben újonnan húzós VW áron. Az előzőek sem voltak hibátlanok de a vevőszolgálat próbálta ezeket szerviz utalványokkal tompítani, így esett most is erre gyártmányra a választás. A motor fedőburkolatát, az ülések mögötti alatti hő/hangszigetelést már kispórolták belőle. A rádió/kihangosító hátramenetben elhalkul, a tolatóradar a vonóhorog sapkájától beriaszt, a motorházból erősebb mély morgó hang jön. Az első tél utáni kerékcserénél, 4 hónapos autónál megdöbbenés. A hátsó kipufogódob teljes palástfelületén alapos vakrozsda. Fényképes panasz a szakszerviznek, majd közvetlenül a Porsche Hung. vevőszolgálatnak. Válasz :A " nemesfém kipufógó "-n a " repülőrozsda" ... " természetes esztétikai sajátosság. " Csak ha a 4 éves garanciaidőn belül kilyukad, elreped, akkor cserélik ki. Személyesen szóba sem állnak a tisztelt (?) vevővel, megtekintésre sem hajlandók. Az autó értékvesztésére csak a felfele mutogatás az ellenérv. A Volkswagennél nem elég az elfuserált alkatrész, még a vevőszolgálattal is rátesznek egy lapáttal. Kellett neked VW-t venni ?

- rozsdás hátsó kipufogó

Spirit Autó

Fenntartási költség (4) Évjárat 2016
Megbízhatóság (6) Vezetett km 20000
Előző autója? Caddy 1,6 Tdi Következő autója?
Verdikt (4.2/10)

Volkswagen Caddy 2015 (2016)