A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet!

Autók » UAZ » 469 (1972)

469 469b 

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

VASZILIJ AZ URALI PÁSZTOR

Szöveges ítélet

A belsejét fel dobtam két els? üléssel és két biztonsági övvel. Amúgy minden eredeti rajta. Nem gázosítottam és nem tettem bele merci dízel motort mert jó ukrán benzinnel járok:)
Szeretem, hogy nem kell kímélni és mindenhol el megy! Néha off-roadozom vele és épített pályán is gond nélkül nyomul de els?sorban erdei földutakon használom.
Tavaj barátaim hívtak, hogy menjek velük erdélybe túrázni. ?k egy nívával és egy régi L200-as pickuppal mentek, nálunk 2 f? + egy kutyus volt a legénység.
Az 1100km-t probléma nélkül tettem meg az öreg géppel. Többször is szükség volt a jó orosz technikára amikor a micu-t kellett kihúzni a sárból! Érdekes a níva nem akadt el:)
A fogyasztása 16-22liter között mozog, bár egyszer mintha 13-at evett volna de ezt még én sem hiszem el pedig ott voltam:))

Hibalista

- Mindíg volt valami bütykölni való de elég jól kifogtam mert semmi komoly. Lehet SK szerelni -amat?röknek is.
- Az alkatrész fillérekbe kerül.

Ide hordtam szervizbe

Én

Értékelése: 10

Fenntartási költség (9) Évjárat 1977
Kényelem (7) Használati időtartam 4 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 70000
Megbízhatóság (7) Vezetett km 30000
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 16 l
Előző autója? LADA 2107 Következő autója? ford scorpio
Ennyire szerette (10) Megérte a pénzét? igen
Verdikt (8.8/10)  
 
Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.
 

UAZ 469 1972

Ítéletek (18 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

  • Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • Verdikt