Autók » Trabant » 601 (1966-1990)

601 TRAMP

TRAMP!!!!!!

TRAMP!!! Hm... ahogy megláttam kiskoromban egyet abban a pillanatban beleszerettem! elhatároztam hogy kell egy! sikerült is egyet szerezni de elég lepükkant volt! egy cs?rben volt tyúkól! gyorsan tréler aztán gyerünk haza! fél évbe került felújítani na meg nem kevés pénzbe! amit tudtam azt mind én csináltam meg rajta mert magamnak már csak nem végzek szar münkát... hosszú hónapok után amire végre kész lett, elkezdtem kijárkálni vele a városba! azt az ujjongást és sikongatást és bámuló tekinteteket nem bírom hitelesen leírni! hihetetlen hogy mit m?velnek emberek amikor meglátják! a legjobb sztorim az olt amikor állok a lámpánál és egyszercsak beáll mellém egy BMW! persze lesötétítve meg minden! azt veszem utána észre hogy lehúzódik a bömbi ablak és a csávó nem találja a szavakat! elkezdi hogy mennyire tetszik neki és hogy milyen jo lehet! mondom neki hogy az! nagyon jo és mégse kerül több tíz millioba! nagyon imádom az autóm és soha nem adnám el!

tisztelettel:PUHOS

- generátor,hengerfejtömítés

csak én nyúltam hozzá! még ez a szerencse!!!

Fenntartási költség (7) Évjárat 1982
Előző autója? astra Következő autója? ezt el nem adom de mellé jön vagy egy calibra vagy egy scorpio(amerikai kivitel)
Verdikt (7.2/10)

Trabant 601 1966 (1967 - 1990)