Autók » Toyota » Yaris (1999)

Yaris 1,0

Szép, jó, csak megvenni nem szabad

Zsír új volt mikor hozzánk került. Els?sorban a megbízhatóság miatt választottuk. Hiba volt. Hamar kiderült semmire nem jó. Kicsi kívülr?l és kicsi belülr?l is. Rémes hideg müanyagok szinte mindent kispóroltak bel?le. A kilóméteróra mutató a müszerfal középen van már ez is rémálom, de a baj az, hogy nem látni a kijelz?t és a háttérszint?l falra tudnék mászni. Ablaktörlöt azonnal cserélni kellet mert a gyári csak mázgált. Elindulni külön m?vészet. Más kocsival ez simán ment ezzel sajnos nem. Sima alpjáraton elindulni nem lehet mert lefulad. Pörgetni a motort és ugy ráengedni a kuplungot.
Váltó 10000 km után megadta magát és ott hagytuk az út szélén, gariba cserélték.
Kicsi a csomagtartó is semmi nem fér igazán bele. Nem tudom kinek tervezték talán pici japán szamurájoknak.
Vezetési élmény 0. Gyorsulni nem akar az úton inbolyog nagy sebességnél. Cserébe jól fogyaszt. Nem szereti a család de egyenl?re ez van de másik nem lesz.

- Ég?, ablaktörl?, váltó

Nyíregyháza Yuko

Fenntartási költség (8) Évjárat 2001
Megbízhatóság (8) Vezetett km 20000
Előző autója? Következő autója? valami más
Verdikt (4.4/10)

Toyota Yaris 1999 (2005 - 2005)