Autók » Toyota » Land Cruiser (1969-1986)

Land Cruiser 4.0

Férfias játékszer

Miután megoldódott a motorátépítés ,azóta mindennap megyek vele,és imádom.Egyedi, megbízható,egy igazi örök darab.Még került rá Attila barátom segítségével egy egyedi lökhárító.+a 8274es csörlő.Pár év múlva pedig,ha megtalálom a megfelelő embert egy teljes restaurálás a terv.

- Elromlani nem romlik el rajta semmi,A kötelező dolgok fék levegőszűrő egy átlagos japán autónak megfelelő áron vehető hozzá.

Mivel a gyönyörűség eredetileg egy 4.2es benzin agregáttal üzemelt 18l es fogyasztással.így egy tipussal megeggyező 4.0ás diesellel lett fölváltva.A cserére sajnos a lehető legrosszabb embert találtam meg rá csomor zsolti "barátom"személyében.Isszonyú drágán,isszonyú sokára,és hihetetlenül kókány módon oldotta meg a feladatot.

Szerencsére az ország másik végén találtam egy toyotaszívű embert aki újra szétszedte és gyári helyére és módon beépítette a motort ,és az elektronikát.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1984
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000