Autók » Toyota » Corolla (2002-2006)

Corolla 1,4 d4d

Decens pulykapipi

Alapvetően nagyon szerettem- céges autóként használtam egy évig, napi többszáz km-eket vezettem, sose zsibbadtan szálltam ki. A motor 1,4 d szerintem túl jó a váltóhoz, mint kiderült ha sokat megy az ember nagy sebességgel(180 km/h fölött), attól vmi beszarhat a váltóban. Nálam meg is tette. persze a reklám jutott eszembe :" egy Toyota sosem hagy cserben" :)) engem is a falum széléig elhozott, onnan kellett csak hazaspacíroznom. De Sakuráék (üdítő kivétel a márkaszervizek között) pofavágás nélkül, kedvesen átadták a csereyarist (a 3 hengeres köszörű gumikerekekkel), majd a szerelés befejeztekor, amikor konstatáltam hogy a váltó még mindíg tüneteket produkál (a 3. fokozatot csak kettesből fölfelé veszi, négyesből lefelé nem) kérésemre már egy benzines corolla csereautót biztosítottak. Reméltem, megtudom az új Land Cruiser mit tud, de sikerült a váltót ténylegesen megjavítani, így újabb csereautót már nem tesztelhettem.
Summa summárum jó fogyasztású, meglepően erős motorú, kényelmes és jó formájú autó- nekem volt egy olyan kényszerképzetem, hogy szinte a testem meghosszabbítása. És valóban kellemes érzés a pályán 170-nél A8-ast levillogni!! nekem a gps 187 km/h maxot mért valahol az M7-en hazafelé (ez a műszerfalon cca 200 volt)
Szóval épeszű emberek biztos elégedett használói lesznek ennek a kocsinak.

- váltó beállt, ablaktörlő lapát gumija nem törölt rendesen, klíma nem bírta a 40 c külső hőmérsékletet kompenzálni tartósan

Sakura

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző autója? hosszú a sor Következő autója? Ford Mustang GT
Verdikt (6.6/10)

Toyota Corolla 2002 (2002 - 2006)