Autók » Toyota » Corolla (1992-1997)

Corolla 1.3 xli

Megbizhato a vegtelensegig.

Kiskunmajsara mentem le erte, nem volt egyszerü de megerte. Sajnos nemsok van mar a tipusbol, megkevesebb ami elado, nem veletlen.
Mar csuszott a kuplung amikor megvettem, ezt csereltettem rajta 60 ezer volt kompletten munkadijjal. Ezutan kimentem vele Eszak Norvegiaba, szo nelkul birta a majd 3 ezer kilometeres utat pedig meg volt pakolva rendesen. Egy evet hasznaltam kinn, ujsagot hordtam ki ejjel, ezt is birta, olajcseren kivul nem volt hozzanyulva. Mikor hazajöttem 130 ert rakattam rendbe ( ket küszöb, hatso gatlok, olaj valtoolaj, szürök, szijak. Majd eladtam mert jo auto de az 1,3-mas motor sajna keves az autoplyazashoz, föleg ilyen 3 ezres utakra ahol nem 130-al kell menni ha idöben oda is akar erni az ember. 1.6-os ra akartam cserelni de sajnos ebböl nem talaltam jo allapotut igy egy 1.8 as Golf lett belöle.
Összesegeben nagyon jo auto ami negativum szerintem hogy nagyon alacsonyan van az alja, nem egyszer ert le nagyobb padkaknal ami zavaro, a hoban is elakadt parszor ( na jo mentsegere szoljon hogy kinn Norvgiaban azert nem ekkora havak vannak mint itt) illetve az 1. 3 mas motor varosban eleg autopalyan mar forgatni kell hogy haladjon akkor viszont azert szereti csipegtni az olajat, illetve a fogyaztasa is megnö. Elsö autonak, varosi hasznalatra, orszagutra tökeletes, kicsit dragabb az alkatresz mint egy nemet autohoz viszont sokkal ritkabban kell cserelni rajta a dolgokat.

- Vetel utan komlett kuplung 60 ezer, ez volt a legtöbb. - Küszöbök elrohadtak, hatso gatlokat csereltettem, Feltengely gumiharang szakadt el, fekbetet stb,

Biro Tamas, Pecs Megizhato , gyors, csak idöbe kell szolni mert sok a munkaja.

Fenntartási költség (4) Évjárat 1995
Előző autója? Swift Következő autója? Golf 3