Autók » Toyota » Avensis (1997-2003)

Avensis 1.6 lineaterra

450 ezer km fölött is hibátlan teljesítmény

Az autót 11éve vettük rohangálni és céges ügyek intézésére, néhai magán célra és a többi.
Soha Semmi baja nem volt, és minden rendben van. a Korában kiadott ilyen osztályúő autók mindeképpeni legjobb modellje. Ár érték arányban is verhetetlen, Japán és az érétékhez képest egyáltalán nem drága már most is ha valaki használtan venne. a lent irt kilométerállásre érdemes figyelni. 300e kmután automatán nullázza magát az óta , nekem 459ezernél 159ezret jelez. a fényezéssel nicns probléma. a belsö anyagok jók. satöbbi. Jo vásár volt. és a többi corolla és yaris is csak hasonlokat probukált. Bár a 2002 után gyártott toyoták is elkezdtek egy romlást sajnos. Japán még értékes volt.
sok sikert hozzá mindenkinek

- 9évesen lemerült a Gyári!!! Akkumlátor
- 10 évesen luk lett a kipufogon.
- a km mutató 300.000 kmig mér. Utána lenullázza magát!
- Ez nem az Auto hibája. a Golf lll.-ban ugyanez KM Számláló van
- és ugyanezt csinlja. Igy most 160ezret mutat. erre érdemes odafigyelni!

Autokereskedelmi kft-t vezetek.
Magam szervizeljük

Fenntartási költség (10) Évjárat 1998
Előző autója? Vectra Következő autója? TOYOTA PREVIa - CITROEN c4GRANDPICASSO - Ford Galaxy
Verdikt (8.8/10)

Toyota Avensis 1997 (1997 - 2003)