Autók » Toyota » 4 Runner (1996-2002)

4 Runner Limited,3.4L,v6

Ja! A tehén, elefántfülekkel

Egy jo uzlet remenyeben vettem,torotten.Borultak vele.Szerencsere a gallytoro es a jobb elso gumi elnyelt mindent,de azert a teto is serult.Javitas utan a muszaki vizsgara csak a elso fekek csoveit es a felso feklampa izzoit kellet cserelni,plusz meg egy uj aksit kapott.Meg a kormanyosszekoto van megkopva egy kicsit,talan majd kesobb kicserelem.A fogyasztas nyaron 12.5,telen 4x4-ben vagy 140-nel hajtva 15.
A 94-es 4runner utan sokkal kenyelmesebb, erossebb,tobb hely van benne(bar nekunk meg lehet,hogy ez se lesz eleg:).)
Szoval nagyon megerte,hulye lennek eladni,de azert egy Land Cruiser meg mindig itt motoszkal.(esetleg egy ridgeline,de ezt mar csak suttogva mondom)
Igazabol mast nem lehet rola irni.Kepeket hamarosan toltok...

- Rangatas 80Km/h korul.Egy gyertya nem gyujtott,csereltem az osszeset azota semmi.Fel ev utan szivargott az olaj a hatso hidbol.Nehany ora alatt kicsereltem a szimeringet es az olajat is, azota semmi gond.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1998
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 220000
Előző autója? 4runner Következő autója? Land Cruiser vagy Hilux
Verdikt (7.5/10)

Toyota 4 Runner 1996 (1997 - 2002)