Autók » Suzuki » Wagon R+ (2000-2007)

Wagon R+ 1.3glx

A megbizható telefonfülke ????

Hmmmm utáltam a suzukit én is ebbe a táborba tartoztam nem is tudom hogy jutott eszembe hogy ezt vegyük hirtelen ötlet volt ronda nem szép a kolegák most is szorakoznak velem hol kell a pénzt bedobni a telefonfülkébe??egy 10 éves használt autónál lehetnek gondok, ennél is volt megcsináltam naprol napra jobban szeretem kényelmes a beszállás zseniális, én még ilyen autót nem láttam elférünk benne még a cumók is kezes bárány a fogyasztása is türhetö sikerült kifognom azt a tipust amit hajtottak és nem költötek rá én igen :( de azóta igen jó kivül is szép állapotban van ezt nem akarják ellopni anyira csunya és tényleg igaz nem akar ez felborulni az oldalszelet meg hagyjuk már!!!könyörgöm mennyivel stabilab egy peugeot partner vagy citroen berlingó??na majd akkor ha azok sem dölöngélen 100 felett szélbe magas a felépités ugy kell vezetni ennyi.eszi az olajat füstöl mint a szoci kémények de megy minden reggel beindul megbizható egyedül a kézifék azt de utálom ..... miért ragad be uj a komlett hátsó fékem és akkor is egy kis esö 2 -3 nap állás és beragad nem használom most már rájöttem :D összegezve imádom most már megszerettem nem szivesen válnék meg töle igy marad :D

2015 nos most már tényleg tudok több véleményt alkotni sajnos nem jót öninditó meghalt ablaktörlő mechanika eltört kipufogón 2x cseréltem gumi felfogatást KERÉKCSAPÁGY!!!!!!!!!most kezd elegem lenni ma fogom harmadszor cseréltetni elegem van probáltam minden márkát az olcsó sz.. tol kezdve a drágábbig most egy japán csapágy 5000km ennyit bir lengökar csere stabilizátor szilent csere nem mondom most is kedvelem de ha még 1x csapágyat kell cserélnem esküszöm eladom nem olvadozok a hires suzuki megbizhatóságtol évi 15 20 000km megyek vele átlagos Kezdek kiábrándulni belöle futómüvet is unom most megint állitani kell megjegyzem nem egy lepusztult darab de nagyon kezdek elkeseredni .Persze bennem van a hiba kitartó vagyok más már rég túladott volna rajta én inkább megcsináltam amit lehet

De legyen pozitív is, nem rohad pedig néha állt benne a víz .Tényleg jó bele pakolni.A nem kevés hibái ellenére csak 1x hagyott cserben az is az ac hibája volt .Városba nagyon jó,

- -kiesett az elsö ablak magátol szervizbe 40 000ft lett volna maszek 9000ft - - -beázott a kormányszervó elektromos szervizbe 365 000ft let volna bontóba 12 000ft - - -kerékcsapágy csre elöl 17 000ft cak pakk - -futómü állitás 6000ftcsak 3x is volt már - -olaj szürök stb 12 000ft - -hátsófék tényleg beragad ilyen sz...t még nem láttam áll 5 napot garázsba és beragad pedig ujjak vannak benne - - -szelepszárszimering csere plusz vezérmüszíj vizpumpa csere 55 000ft cakk pakk.első fék 21 000ft Ac csere - - -kerékcsapágy 3x is lengökarok gumifelfogatás a kipufogóhoz 2x öninditó ac pumpa ablaktörlő mechanika ,Lámpakapcsoló széné égett benne ,hátsó ajtózár eltört,elektromos ablakemelő kapcsoló eltört,légzsák átvezetö szalag szintén megtört,duda gomb ugye , - - 2018- ismét lengökar csere ,olajfolyás,na és beázik nem a szélvédö hanem a csodálatos összeszerelési minőség a tetön,Mondanám hogy aki megveszi jól jár vele ,mert mindent kicseréltem már ,de nem, mert mindig lesz valami nyűgje (szerencsére mindenről csináltam fotót,ami ebben a csodálatosan " elnyühetetlen konstrukcióban"cserélve lett)

a régi jol bevált ismerösöm

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001
Előző autója? Következő autója? Valami Német vagy tényleg japán
Verdikt (7.3/10)

Suzuki Wagon R+ 2000 (2000 - 2007)