Autók » Suzuki » Swift (2005-2010)

Swift 1.5 GLX

Sült Swift 1.5

- A mi autónk egy csodálatos "gépszörny" volt egészen a múlt hét péntekig. Maga volt a megbízhatóság, használhatósát...egy csoda volt! Megörültem, ha megláttam a kék színét és örültem, hogy vezetni fogom. Ezen a gyári hiba (miszerint a legváratlanabb pillanatokban beesik a kuplung) sem módosított sokat. - Múlt pénteken azonban Prágába kellett mennem...de csak Biatorbágyig jutottam...illetve odáig sem. Az M1-es kivezetőjén hirtelen a mi kis "gépszörnyünk" dízel hangot kezdett adni, pedig születése pillanatától 1.5-ös benzines volt szegényke...szóval én, mint bölcsész, és nő, és szőke kezdtem furcsálni a dolgot. Biatorbágynál lehúzódtam, de a körforgalomig nem értem el, mert lefulladtam előtte. Se kép, se hang...se füst, se meleg, se visszajelzőlámpa, se túrókarika... - Vágó István büszke lenne rám, mert telefonos segítséget kértem, amely meg is érkezett az isteni godoskodás és 4 autószerelősrác képében. Csóváltak, suttogtak és azt mondták 3-500ezer lesz a vége. - Most már tudom, hogy nem lőttek túl nagyot... - A szervízben kiderült, hogy elszivárgott a hűtővíz és én ügyesen megfőztem a motort. KUKA. - - Én CSAK azt nem értem, miért nem jelez vissza a műszerfalon egyik jelzés sem, ha 12ezer km-el ezelőtt szakszervízben volt javíttatva (előtte is végig) akkor vajh hogy fordulhatott elő ez, és vajon miért tárja szét mindenki a kezét és néz a másikra értetlenül???? - Ja, és ki fog fizetni...úgy vélem nincs tülekedés...

Fenntartási költség (6) Évjárat 2005
Előző autója? Következő autója? 320d
Verdikt (5.1/10)

Suzuki Swift 2005 (2005 - 2007)