Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.0 GLX

Ezres elfogó :)

Ennek az autónak a vásárlásakor a célom az volt, hogy egy olcsón fenntartható megbízható autót vásároljak, amivel el tudok jutni A-ból B-be. 2 év távlatából elmondhatom hogy ezeknek a kritériumoknak tökéletesen megfelel. Megvásárláskor hiányoztak belőle számomra kellő felszerelések, ilyen pl a ködlámpa, csomagtérvilágítás, de ezeket kb. 20 perces munkával utólag beszereltem, a gyári csatlakozókkal- kapcsolókkal. Gyári ködlámpát sikerült vennem 5000Ft-ért, így ennek a bekötése kb 7000 Ft-ba állt meg. A csomagtérvilágítást ledszalaggal oldottam meg, bekötési ár kb. 1200Ft. A gyári üléseket kicseréltem komfortosabb GS ülésekre, ezt sem bántam meg, sok autóban szoktam ülni, de ezek az ülések általában felülmúlják az átlagos autók kényelmét. (Az ülések ára párban 10000Ft volt.)
Pozitívum hogy autópályán nem nagyon tudsz 140fölé gyorsulni, így esélytelen hogy ott megbírságoljanak vele :)
Összegezve nagyon hálás kis autó soha nem hagyott ott sehol, hátul kicsit szűkös, a csomagtartója sem az az óriási, de 2-3 személy simán belefér. ( Voltunk fele négyen is síelni, meg lehetett oldani, de az már nagyon szűkös volt.) Persze hiányzik néha hogy fentebbről nézzek az útra, kicsit jobban biztonságban érezzem magam stb, de jelenlegi pénztárcámmal ezt a kocsit engedhetem meg magamnak.

- Mióta nálam van semmi nem hibásodott meg rajta.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2001
Előző autója? Következő autója? 6
Verdikt (8.7/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)