Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift 1.0

A legjobb autó, sose lesz még egy hozzá hasonló

Első autó, pláne ÚJ! 12 év 146000 km és a végén egy irgalmatlan nagy csatt. Hozzáteszem egyben kiszálltam, bár tény a másik oldalon mert megtekeredett a kasztni, kapott balról majd jobbról is egy hatalmasat. Sajnos elszállt az idő ezek felett és aki nem született meg a rendszerváltásig már nem is fogja tudni milyen fantasztikus autók voltak ezek. Semmi de Semmi nem romlott el rajta, nem rohadt, nem esett szét, nem kopogott nem írt hibaüzebetet. Persze puritán meg olcsó meg lenézzük a tulajokat, de ilyen igás szamarat nem gyártottak polgári használatra. Mára a legfiatalabb is 13 éves, és valszeg lelakták őket. Tény, hogy a fékeket alulbeszülték, 4 főnél oda kellett figyelni a megnövekedett féktávra, tény hogy 150nél a pályán eszembe sem jutott sms-t írni mert valahol ott volt a kritikus pont, hogy még nem akar irányíthatatlan lenni, tény hogy 110ről oda kellet figyelni egy egy kielőzéskor mert itt már az 53 paripa igencsak haloványan fitogtatta erejét. De nem is versenyautónak szánták. Egy igazi városi alacsony fogyasztású és fenntarthatóságú hű társ amiben csak benzin legyen meg az aksiban annyi hogy beindujon és már mehetünk is, esetleg valami olaj féleség de abból sem kell jó minőség, elég ha mutatunk egy képet neki az olajról és már duruzsol is szépen a 3 henger.

- SEMMI!

Sleeper Car Auto Kft

Fenntartási költség (10) Évjárat 2002
Előző autója? Következő autója? Micra 2011 1.2 majd Saab 9-5 1.9 Tiid kombi
Verdikt (9.6/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)