Autók » Suzuki » Ignis (2003)

Ignis 1,25 DDIS

Olcsó, kicsi és a mol nem vesz ebből új finomítót

HA MEGBÍZHATÓ AUTÓT AKARSZ NAGYON JÓL JÁRSZ VELE. AMI NEM TETSZETT AZ ALAPVETŐEN A KISAUTÓ VOLTÁBÓL ADÓDOTT. ÚTEGYENLETLENSÉGEKRE ERŐSEN REAGÁL. 185 CM MAGAS ÉS 120 KILOS EMBER VAGYOK. NEKEM IS KÉNYELMES A VEZETŐ ŰLÉS, IGAZ MÖGÖTTEM NEM ÜLÉK. TÉLIKABÁTBAN KICSIT NEHÉZ A KILÁTÁS OLDALRA. A FŰTÉS LASSAN KEL ÉLETRE, TEKINTVE A MATOR HATÉKONYSÁGÁT. NA DE MINDEZEN HIBÁKÉRT KÁRPÓTOL A KÖTELEZŐ SZERVÍZEK SZÁMLÁJA, ÉS A BENZINKÚTAKON OTTHAGYOTT ÖSSZEG. LASSAN A GYEREK CSOKIJA TÖBB MINT EGY FÉL TANK AMIVEL 250 KILOMÉTERT ELMEGYEK. EZÉRT A PÉNZÉRT ILYEN STRAPABÍRÓ ÚJ AUTÓT NEM TALÁLASZ.

- bAL HÁTSÓ KERÉKCSAPÁGY 100 EZERNÉL, 60 EZERNÉL A GENERÁTORRÓL LERÁZKODOTT EGY VEZETÉK ÉS VILÁGÍTOTT A TÖLTÉS LÁMPA

mÁRKASZERVÍZ

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Megbízhatóság (10) Vezetett km 120000
Verdikt (7.8/10)

Suzuki Ignis 2003 (2003 - 2007)