Autók » Suzuki » Grand Vitara (2005-2015)

Grand Vitara 1.9 ddis

Sárosan is szép

2007 jan ban vettem.Ojan helyen lakunk ahol terepjaro kell tetszett a dizajn gondoltam régota csinálnak terepjárot jo lehet.Eddig 40000 -et ment a felesegem hasznalja Nyáron mentünk vele fölpakolva egy 140 es elozesnel nagy pufannás halatsszott majd gyenge lett gondoltam na gatya a turbonak de csak leesett a cső amit vissza raktam kesöbb kicsereltek garanciaba terepen szoktuk használni hat nem tolyota pick up, de nem is rossz talan csak azert mert itt a fenyezes elég kőltseges.kapcsolgattam a terepgombot valahogy n be kerult nem tudtam visza kapcsolni kiderult ha áll az auto akkor is nyomni kel a feket mert az adja a jelet (jótanács mindenkinek) fogyasztas 10 liter 60-nál 140 nél egyaránt.Most volt egy gyári vissza hivás csak dieselnek de ettől eltekintve.
Enyi killometer alatt nem volt komoly baja pedig nincs kimelve aki nem városi terepjárot akar annak csak ajánlani tudom (sárban jól megy).

- visszahivas volt, turbo cső ,hütő levegö csö ,kabelköteg valami merevités

márkakereskedö

Fenntartási költség (4) Évjárat 2007
Előző autója? focus tdci Következő autója? grand vitara,land cruser
Verdikt (6.3/10)

Suzuki Grand Vitara 2005 (2005)